Karrier

Legyen munkatársunk és csatlakozzon egy dinamikusan növekvő vállalathoz.

Nemzetközi Gépkocsivezető

Főbb felelősségi körök: Nemzetközi (EU-s) szállítmányozás Silós és Ponyvás nyerges szerelvényeken

Elvárások:

  • C+ E kategóriás jogosítvány
  • PÁV II. - III. kategória
  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozói (GKI) igazolvány Digitális sofőrkártya
  • Min. 1 év nemzetközi gyakorlat
  • Káros szenvedélyektől mentes

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi (EU-s) fuvarozási tapasztalat
  • Hajdú-Bihar megyei lakos

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülmények
  • Rugalmas és tervezhető kint töltött idő (3/1 hetes turnusok)
  • Még tovább növelhető juttatás a kint töltött idő függvényében
  • Hosszú távú, biztos háttér egy dinamikusan növekvő kereskedelmi vállalat csapatában
  • Fiatal, jól felszerelt és folyamatosan bővülő flotta

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, várjuk jelentkezését az alábbi számon:
+36 70 632 8604

Nemzetközi Gépkocsivezető - 4 kezes

Nemzetközi szállítmányozás PONYVÁS nyerges szerelvényeken.

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • PÁV II - III kategória
  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozói (GKI) igazolvány - Digitális sofőrkártya

Siló esetén: min. 1 év gyakorlat silós munkakörben

  • Min. 18 000 km / hó
  • 3/1 hetes turnusok
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő kereskedelmi vállalat csapatában